loder_img

Een moment geduld, uw verzoek wordt verwerkt.

Winnaar BOVAG Autobedrijf van het Jaar 2025


Het is feest in Rijsbergen! Tijdens het BOVAG-congres op 7 oktober is Autobedrijf Janssen uitgeroepen tot BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025. 
Content Image 2

Een kroon op het werk

De vijfkoppige vakjury was unaniem in haar oordeel: Autobedrijf Janssen mag zich een jaar lang het beste onafhankelijke autobedrijf van Nederland noemen. “Is het al geland? Nee, nog steeds niet helemaal…” vertelt Maikel Janssen met een grote glimlach.

“Deze overwinning is een kroon op ons werk. We hebben hier met ons team keihard voor gewerkt en er echt samen naartoe geleefd. De ontlading tijdens de ontknoping was fantastisch.” 

Samen met het volledige team, met vader en oprichter Jos in hun hart, en samen met moeder Corry, met wie Maikel het bedrijf doorzette en schoonouders reisde ondernemers Maikel en Ilse af naar Den Bosch voor het BOVAG-congres. Daar vond na maanden van spanning en inzet eindelijk de ontknoping plaats.
 

Uit 3.200 bedrijven

BOVAG organiseert jaarlijks de verkiezing voor het beste onafhankelijke autobedrijf van Nederland. Met ruim 3.200 aangesloten bedrijven is al een plek in de finale een enorme prestatie.
Autobedrijf Janssen wist zich niet alleen te nomineren, maar sleepte uiteindelijk de hoofdprijs binnen.

De afgelopen maanden werden zij uitgebreid beoordeeld: van het aanleveren van bedrijfsinformatie en bezoeken van mystery shoppers tot interviews met de vakjury. Deze bestond uit Remco de Vette (Vibber, voorzitter), Patrick van Duijnhoven (Bovemij), Paul de Vries (DCDW), Betsie Brink (OOMT) en Paul Dietz (ARN).

Gewone dingen ongewoon goed

De jury was lovend over de werkwijze van Autobedrijf Janssen. Remco de Vette, juryvoorzitter: "Ze doen gewone dingen ongewoon goed en streven zichtbaar naar perfectie. Techniek, mensen en een prachtig pand komen hier samen, tot en met het besluit om een huis te slopen om de showroom beter zichtbaar te maken. Zelfs de carwash is ingericht na nauwkeurig kijken bij anderen: zien waar het fout gaat, en het dier dus níet zo doen."

Ook het klantperspectief en de organisatie vielen op: "De werkplaats is lsim ingericht: alle wat een monteur nodig heeft, ligt precies op de juiste plek. Dat zorgt voor rust, overzicht en efficiëntie. Er is bewust altijd één monteur niet ingepland om onverwachte klussen op te vangen, en medewerkers hebben inspraak in belangrijke besluiten."
 

Dank aan klanten en team

Maikel en Ilse benadrukken dat deze titel te danken is aan het hele team én aan de klanten. Ilse Janssen: "We willen al onze klanten, partners en volgers enorm bedanken voor het (vaak al jarenlange) vertrouwen en de geweldige reacties. Zonder jullie was dit niet mogelijk geweest."

Autobedrijf Janssen verslog in de finale Autobedrijf Wijnne uit Doornspijk, waar de jury evenees van onder de indruk was. Via deze weg ook de felicitaties richting Autobedrijf Wijnne met een prachtige tweede plaats in de verkiezing. 

Met deze geweldige titel op zak kijkt het team vol trots en enthouiasme vooruit, vastbesloten om de titel BOVAG Onafhankelijk Autobedrijf van het Jaar 2025 elke dag opnieuw waar te maken.

Morgen Internet - Zorgeloos website